Operace modelky Dominiky Mesarošové na klinice Medinel

Dominika Mesarošová si nechala zvětšit prsa u plastického chirurga MUDr. Jana Boudy

Dominika Mesarošová (*1985) se stala za posledních pár let velmi známou českou osobností. V současné době si ji nejvíce lidí vybavuje jako modelku na přehlídkových molech, fotomodelku či jako playmate z prestižního pánského časopisu Playboy. Kromě aktivní účasti na módních přehlídkách, různých show a prezentací lze Dominiku Mesarošovou spatřit také jako organizátorku módních přehlídek či moderátorku.

A co za jejím úspěchem kromě její krásy a nadání stojí?

Dominika Mesarošová - zvětšení prsou

Dominika Mesarošová se dostala do povědomí veřejnosti nejen kvůli již výše zmiňovaným přednostem a její dokonalé postavě, ale zajisté i díky jejím zvětšeným sexy vnadům. Původně malá prsa si nechala zvětšit již před lety, ale ani tato proměna jí nepřišla dostačující. Proto se rozhodla, že si nechá prsa ještě více zvětšit, z původní velikosti košíčku tři na velikost číslo pět.

Kdo je zodpovědný za nově zvětšená prsa Dominiky Mesarošové?

Augmentaci neboli zvětšení prsou silikonovými implantáty prováděl u modelky Dominiky Mesarošové zkušený plastický chirurg MUDr. Jan Bouda. Ten v současnosti pracuje již na své vlastní privátní klinice plastické a estetické chirurgie Medinel s.r.o. v Plzni, kde se provádí kromě augmentace prsou i mnoho dalších plastických zákroků.

A jaký byl průběh operace z pohledu Dominiky Mesarošové?

Dle slov Dominiky Mesarošové proběhla plastická operace bez komplikací a vše bylo v naprostém pořádku. Dále se nechala slyšet, že je s prací plastického chirurga, MUDr. Jana Boudy, velmi spokojena. Díky své současné atraktivní postavě získává stále nové pracovní nabídky. Modelka se záhy po zvětšení prsou opět objevila na přehlídkovém molu a začala fotit exkluzivní fotografie. Tvrdí, že operace nebyla tak bolestivá, jak předpokládala, a že se nebrání ani dalšímu estetickému zákroku, kterým by v budoucnu mělo být zvětšení horního rtu.

Centrum plastické chirurgie Medinel s.r.o.

Dlouholetá praxe plastického chirurga MUDr. Jana Boudy v oboru plastické chirurgie a korektivní dermatologie přispívá k tomu, že zvětšení prsou nejen u slavné modelky Dominiky Mesarošové, ale i u ostatních pacientek probíhá téměř vždy bez komplikací a s velmi dobrým výsledným efektem. O tom, jak dopadla plastická operace u Dominiky Mesarošové, se můžete přesvědčit sami. Na internetu naleznete celou řadu profesionálních fotografií této krásné modelky.